סטודיו ספרטה – בית לעיצוב

קצת עלינו

סטודיו ספרטה הוא סטודיו בוטיק המתמחה בתהליכי מיתוג חברות, עסקים ועצמאיים עם דגש על עיצוב אתרים כשלרוב נמליץ ללקוחותינו על בניית אתר וורדפרס מסיבות רבות.

החלטה על עיצוב קונספט עיצובי ומקורי המשקף את אופי העסק ופעילותו, הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך. ניתוח נכון של קהלי היעד, יתרונות המוצר או השרות שלכם והאופן שבו אתם רוצים להציג את עצמיכם בפני קהל הלקוחות הפוטנציאליים הוא אחד הגורמים החשובים לבחירת הקו העיצובי.

בסטודיו ספרטה אנחנו שמים דגש על כל פרט קטן ונותנים את מלא תשומת הלב. עיצוב לוגו , בניית אתר וורדפרס (ברוב המקרים) וכן עיצוב מוצרי דפוס שונים ע"פ הצורך יעוצבו בשפה חזותית אחידה עם איכויות ויזואליות ומקוריות המשדרות באופן נכון את המסרים והחזון שלכם.

סטודיו ספרטה

תהליך העבודה
עיצוב הוא האהבה הגדולה שלנו ולכן חשוב לנו שתהליך העבודה שלנו עם לקוחותינו יהיה מצד אחד חוויתי ונעים ומצד שני מקצועי, איכותי ומפרה.
תהליך העבודה הוא גורם מכריע בהצלחת כל פרויקט ולכן לכל אורך העבודה שלנו עם לקוחותינו אנו קשובים לצרכם ומשתפים אותם בתהליך עצמו בלי לקבוע עובדות שלא יעלו בקנה אחד עם ציפיותיהם ורצונם.
תוכלו לקרוא בהרחבה על תהליך העבודה כאן

יצירת קונספט
על מנת ליצור קונספט גרפי ייחודי, יש צורך להכיל את כל האלמנטים המביאים לידי ביטוי את הרעיון והקו העיצובי הנבחר, רק כך ניתן יהיה לגבש באופן מדויק את תדמיתכם העסקית. מתוך הבנה לחשיבות העניין, שמנו לנו למטרה לתת מענה מקיף ורחב העונה על מספר תחומים:

  • עיצוב זהות עסקית ובו אנו יוצרים שפה גרפית ייחודית ועיצוב לוגו המלווה כל מוצר שיווקי.
  • בניית אתר וורדפרס המהווה כלי שיווקי עיקרי, הנותן חשיפה מרבית וכן מענה לכל צרכי הלקוח ברמת פיתוח האתר.
  • עיצוב מוצרי דפוס: כרטיסי ביקור, קטלוגים, פולדרים ועוד.
  • שילוב של בעלי מקצוע איכותיים כמו צלמים וקופירייטרים המביאים את המוצר הסופי לידי שלמות.
שרותי הסטודיו
סטודיו ספרטה עיצוב אתרים
עקבו אחרינו ב
נגישות