עיצוב אתר

כמה פעמים שמעתם או אפילו אמרתם בעצמכם "איזה אתר מדהים".

אם תחשבו על זה קצת, סביר להניח שהמשפט הזה כיוון בדיוק לחלק הזה של התהליך – עיצוב אתר .
 
עיצוב אתר איכותי ונכון הוא כנראה הגורם המשפיע ביותר על הגולש ועל אופן השימוש וקבלת החלטות בזמן הגלישה באתר.
 
חשיבותו של עיצוב אתר האינטרנט הוא קריטי בדיוק בנקודה שבה אנו נרצה להעביר את המסרים באופן המדויק ביותר. שימוש נכון בעיצוב אתר מקורי ומותאם, ייתן ערכים מוספים למוצר או לשירות ובכך יהפוך את האתר לכלי שיווק אטרקטיבי יותר. עיצוב אתר שמדבר אל קהל היעד ופוגע לו בבטן הרכה, משפיע במישרין על אופן קבלת ההחלטות, חלקן רציונליות וחלקן רגשיות. בדיוק בגלל הסיבה הזאת אנחנו לומדים אודות המוצר או השירות של הלקוחות שלנו וע"י מחקר מעמיק אנו מגיעים לתובנות הגורמות לנו לבחור בדרך הרצויה. רק כך העיצוב יהיה גם יפה וגם נכון.
 
בסטודיו ספרטה שמנו לנו למטרה ראשונה בחשיבותה להיות תמיד מעודכנים בכל הטרנדים העיצוביים בארץ ובעולם מתוך הבנה שעיצוב כמו טכנולוגיה, משתנה ודינמי ומושפע מגורמים רבים, חלקם הגורם האנושי וחלקם הגורם הטכנולוגי.
 
אופן ההתייחסות לעיצוב בעולם הדיגיטל בכלל ולאתרים בפרט בא לא פעם לשרת את הטכנולוגיה עצמה. דוגמה טובה לכך היא התחום של עיצוב אתרים למכשירי סמארטפון וטאבלטים – אתרים ריספונסיביים. רק הבנה עמוקה של הטכנולוגיה ואופן ההתנהלות במכשירים אלו, ישפיעו במישרין על קבלת החלטות בנוגע לעיצוב האתר. עיצוב אתר נכון יגביר את חווית המשתמש.

עיצוב אתר

שרותי הסטודיו
סטודיו ספרטה עיצוב אתרים
עקבו אחרינו ב
נגישות